Wypoczynek w powiecie wieluńskim

Odwiedzamy Ośrodek Zacisze w Konopnicy powiat wieluński,

Położenie: Skręcamy z drogi asfaltowej w boczną ubitą drogę, z jednej strony widzimy piękną willę, z drugiej las, kort, a w głębi widać Ośrodek. Musimy objechać dookoła, aby wjechać na jego teren. Po jednej stronie jest cała część gastronomiczna, po drugiej murowane i drewniane domki letniskowe oraz miejsce zabaw dla dzieci, środek wyłożony kostką brukową.
Pierwsze wrażenie: to czysty, zadbany, schludny ośrodek wypoczynkowy posiadający fajny klimat
Sala bankietowa, drewniane wnętrze z dużą ilością przeszklonych powierzchni. W tym czasie sala przybrana była w nastroju Złotej Polskiej Jesieni, robi to duże wrażenie. Ważnym elementem są toalety, które wyglądają perfekcyjnie.
Domek letniskowy, składa się z tarasu, dwóch pomieszczeń, wc z łazienką, posiada standardowe wyposażenie telewizor, szafy, krzesła, stoliki oraz stylowy piecyk wykorzystywany gdy jest zimno.
Wyżywienie: śniadania dobre, zróżnicowane, dowolne ilości, obiady wykwintne, w dużych ilościach, kolacje wyszukane takie jak np. świeże ryby wędzone na miejscu. Wszystkie posiłki przygotowywane są w kuchni Ośrodka z produktów w jak najmniejszym stopniu przetworzonych. Można równiez skorzystać z djety odchudzającej.
Na miejscu można korzystać z rowerów, grać w tenisa, łowić ryby w pobliskiej rzece Warcie, zbierać grzyby w otaczających lasach i spacerować z kijkami Nordic Walking.
Otaczająca nas przyroda, dobre jedzenie i miła obsługa niewątpliwie wpływją na odpoczynek i
regeneracje naszego organizmu.
Ocena: wyżywienie – 5, lokalizacja – 5, czystość – 5, atrakcje (w zależności czego się oczekuje) spokoju, obcowania z naturą – 5, innych atrakcji – 4, zakwaterowanie – 4.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.